خدمت ... الهام عزیز ... شعبه میرداماد

نوشته شده توسط :قاصدک C60
جمعه 19 تیر 1394-02:38 ب.ظ

سعیم این است که در آتش اندیشه چو عود
خویشتنِ سوخته‌ام تا به جهان بو برودخدمت و شیرینی آن گوارای وجودت 

به نام قدرت مطلق الله

جلسه چهارم از دور اول کارگاههای آموزشی خصوصی ویژه همسفران منطقه اصفهان شعبه میرداماد با نگهبانی همسفر ندا ،استادی همسفر الهام و دبیری همسفر زیبا با دستور جلسه شیشه و تخریبهای آن روی من در روز یکشنبه تاریخ 94/4/14راس ساعت 16 آغاز به کار نمود.

 

 

 

استاد این چنین فرمودند:

ابتدا باید ببینیم شیشه چیست و تاریخچه آن از چه زمانی بوده است؟

شیشه یا آیس امروزه از مواد مخدر پر مصرف است که به دلیل شکل ظاهریش که شبیه خرده شیشه ویا تکه های ریزیخ به این نام شناخته شده است.مهمترین ترکیب این ماده مخدر آمفتامین است.سابقه تولید آمفتامین به قبل از جنگ جهانی دوم میرسد که به عنوان یک دارو در رفع خستگی سربازانی که قرار بود چندین شبانه روز بجنگند برای بالا بردن سطح انرژیشان به آنها داده میشد.با گذشت زمان عوارض خطرناک آمفتامین مشخص شد و استفاده از این دارو منع شد.اما سوداگران و تولید کنندگان مواد مخدر ،استفاده از این ماده را در تهیه ی مواد مخدر جدید به کار گرفتند.اولین ماده مخدری که از آمفتامین به دست آوردند قرص اکستازی بود و بعد ازمدتی شیشه ساخته شد.به عنوان موادی که مرفین ندارد پس اعتیاد هم ندارد .

تاثیرات شیشه بر بدن انسان :

شیشه یک ماده آزمایشگاهی است که در آزمایشگاههای خانگی تولید می شود و در طبیعت وجود ندارد و با ترکیب برخی ازموادشیمیایی و سمی خطرناک ساخته می شود که حتی اثرات آن سالها در محل تولید باقی می ماند.

1.فرد مصرف کننده شیشه دچار بی خوابی می شود و در دفعات اول مصرف گاهی تا 72 ساعت نمی خوابد و سطح انرژی بالایی دارد که از انرژیهای نهفته وذخیره شده جسم است که باید مدتها استفاده کند در مدت کوتاهی تخلیه می شود بعد از اینکه تاثیر مواد از بین رفت احساس خستگی می کند و ممکن است تا دو روز بخوابد.

2.مصرف کننده شیشه به شدت لاغر می شود و این چربی سوزی نیست بافتهای بدن در حال تحلیل رفتن است.و به همین دلیل خیلی از خانمها دچار مصرف شیشه شدند.

3.دچار تعریق زیاد می شوند

4.پرخاشگر و بد دهن می شود.

5.دچار هذیان می شود که در اصطلاح عوام به آن توهم می گویند و شدیدا بد بین می شوند و همه مردم را دشمن خود می دانند و تصور میکنند همه به دنبال آنها هستند و فکر میکنند از زمانی که مصرف کننده شیشه را شروع کرده اند بسیار پیشرفت کرده انند و تبدیل به انسانهای دانا شده اند و چیزهایی را می فهمند که دیگران نمی فهمند.

نقش همسفر در کاهش آسیب های شیشه:

این توهماتی که گفته شد تقریبا همگی را تجربه کرده ام ،من سعی میکردم دهن به دهن مسافرم نگذارم و با او لجبازی نکنم.وقتی در توهم بود می گفتم تو درست میگویی. یک همسفر باید بپذیرد که او یک بیمار است و باید با محبت مسافرش را آرام کند.

این نوید را به همه همسفران عزیز می دهم که خدا را شکر راه پیدا شده حدود 5000 مصرف کننده شیشه من جمله مسافر من در کنگره درمان شده اند.استاد سخنان خود را دو بیت شعر به پایان رساندند.

تو شاهکار خلقتی تحقیر را باور مکن 

اندیشه ای زیبابساز تقدیر را باور مکن

گر زندگی زیبا نشد نقاش خوبی نیستی

اندیشه را از نو بساز تحقیر را باور مکن  

نویسنده:همسفر ندا   

منبع شعبه میرداماد اصفهان  

نظرات() 


قاصدک
جمعه 19 تیر 1394 02:53 ب.ظ
تو شاهکار خلقتی ...

الهام عزیزم شیرینی این خدمت گوارای وجود نازنینت


درباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


نویسندگان:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic